Креативне рекламне агентство

+ 38 (094) 831 07 73

+ 38 (044) 201 14 37

ua

Послуги

Креативне рекламне агентство ASPIRIN Advertising спеціалізується на вирішення складних маркетингових та креативних задач.

  • Маркетинг. Ми розробляємо стратегії із всебічним аналізом ринків, аудиторії, конкурентів, на основі чого створюємо комплексну стратегії розвитку. В межах стратегії пропрацьовуємо канали комунікації, обсяги необхідної реклами, позиціонування, головне повідомлення. Ми розробляємо стратегії запуску і перезапуску брендів, торгових марок, саббрендів. Ми виводимо на ринок нові товари та послуги, додаємо нових конкурентних переваг існуючим товарам та послугам.
  • Креатив. Ми знаходимо креативне рішення для брифів різної складності. Ми спеціалізуємося на креативному обслуговування брендів в банківській сфері, в автомобільному бізнесі, в будівництві, в медицині, FMCG тощо. Наші креативні роботи спрямовані не на креатив заради креативу, це – робочі рішення, які покликані виконати насамперед задачі замовника.
  • Розробка торгових марок. Кожен бренд в минулому починався як нова торгова марка. І від того, наскільки вдало розроблена ТМ, залежить, чи зможе вийде з неї в майбутньому бренд. Торгову марку визначає неймінг, логотип, ідентифікатори, які оформлюють в брендбук. Особлива увага приділяється графічним елементам, кольору, композиції, гармонійності складових; імені, слогану, інсайтам, повідомленню. І, звісно, враховуються усі побажання клієнта.  
  • Digital. SMM. WEB. Соціальна сторінка та сайт входять в комплекс робіт рекламного агентства ASPIRIN Advertising з обслуговування клієнта. Вони витримуються в єдиній брендстилістиці, використовують сео-оптимізований контент, враховують останні тенденції розвитку діджитал-простору. Усі матеріали є авторськими, ексклюзивними. Розробленими спеціально під клієнта.
  • PR. Важливо, що звучить в комунікаціях. Ефективність слова може бути на високому рівні, коли розумієш потреби аудиторії, поведінку конкурента і задачі замовника. Жодна наша кампанія не проходить без тих чи інших PR-інструментів.
  • Дизайн. Усі наші проекти загортаються у красиву обгортку. Чи це креативний макет, презентація, чи інфографіка, чи інтернет-банер. Ми робимо дизайн макетів постерів, флаєрів, каталогів, бордів, брендмауерів, банерів, упаковки, етикетки і навіть простих візиток. Нас відрізняє чуття композиції, кольору, потреб замовника.
  • Івенти. На цьому поприщі ми роками. Різні задачі, різні бюджети, різні концепти, різні учасники. Але завжди яскраво, креативно, оригінально, незабутньо і… качає. Крім концепції, ми розробляємо стилістику заходу, готуємо сценарій, займаємося режисурою, організовуємо розважальну частину, здійснюємо відео- і фотозйомку із використанням власного обладнання.