КРЕАТИВНЕ РЕКЛАМНЕ АГЕНТСТВО ASPIRIN ADVERTISING ЗДІЙСНИЛО ВИХІД НА IT-РИНОК

ua

КРЕАТИВНЕ РЕКЛАМНЕ АГЕНТСТВО ASPIRIN ADVERTISING ЗДІЙСНИЛО ВИХІД НА IT-РИНОК

Рекламне агентство Аспірин Адвертайзінг розробило для компанії інформаційних технологій IT CUBE логотип та стилістику брендбуку.

В основі концепції бренду SMART IT-технології. Концепція виражається у тому, що IT CUBE  має компактну команду професіоналів, які працюють з високим коефіцієнтом ефективності; IT CUBE стильні, сучасні, інноваційні та досконалі як партнери та підрядники; IT CUBE у тренді інформаційних IT-послуг; оперативно та мобільно виконують свою роботу.

Компанія IT-Cube – це компанія з надання IT-послуг для підприємств, що працює на ринку з 2007 року. IT CUBE надає повний цикл послуг при розробці програмного забезпечення для клієнтів у сфері B2B та B2C.

За час роботи компанія зарекомендувала себе на ринку України, як надійні та відповідальні партнери різних видів діяльності в IT-сфері. Компанія IT CUBE підтримує довготривалі відносини зі своїми клієнтами протягом багатьох років.

На теперішній час рекламне агентство ASPIRIN ADVERTISING закінчує роботу над створенням дизайну сайту для компанії IT CUBE.