ua

Премія IBUILD-2018

Креативне рекламне агентство ASPIRIN Advertising, співпрацюючи з Конфедерацією будівельників України, як і минулого року, виступає співорганізатором проведення щорічної будівельної Премії IBUILD-2018.

Премія IBUILD-2018 – головна будівельна нагорода України! На врученні Премії IBUILD  будуть відзначені кращі представники будівельної галузі, кращі будівельні та девелоперські компанії, кращі фахівці та об’єкти будівельної сфери. 

Премія IBUILD-2018 не має аналогів за своїми масштабами та рівнем важливості в Україні і являється унікальною, тому саме ми, ASPIRIN Advertising, на підтвердження своїх можливостей, взялися за розробку та візуалізацію всіх складових для даного заходу.

На етапах підготовки до вручення  Премії IBUILD рекламне агентство  ASPIRIN Advertising  розробило креатив, концепцію статуетки, логотип та стилістику, сценарій проведення вручення нагороди. Було здійснено зйомку серії відео до проведення Премії IBUILD. Також ASPIRIN Advertising здійснило комплексну рекламу для КБУ, з метою популяризації головної будівельної Премії IBUILD-2018.